Volonteri Srbije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Volontera Srbije
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
POSETITE VOLONTERSKI ->SAJT<-

 

 mobilni telefon

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Lokalna Lujka
Administrator
Administrator
Lokalna Lujka


Ženski Broj poruka : 839
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimePet Nov 27, 2009 1:29 am

koji mob koristite?i zasto?
Nazad na vrh Ići dole
https://volonterisrbije.serbianforum.info
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimePet Nov 27, 2009 9:20 am

Sony Ericsson Z1010, jer je svojevremeno bio prvi model telefona u Srbiji koji je podržavao 3G i među prvima sam ga kupio. I koristim Sony Ericsson W950. Prvi Sony Ericsson telefon sa touchscreen-om i internom memorijom od 4 GB koji sam takođe među prvima nabavio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
suvaja
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
suvaja


Muški Broj poruka : 1325
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 38
Lokacija : Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimePet Nov 27, 2009 6:10 pm

Trenutno nokiu 6210i ali razmisljam sada da kupim novi
SamsungS5230 Star. Ako neko zna vise o tom telefonu neka mi kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimePet Nov 27, 2009 6:14 pm

http://mobilnisvet.com/mobilni/2287/Samsung/S5230W-Star-WiFi

Preporučujem da na ovom sajtu uporediš sa nekim drugim telefonima slične kategorije. Možda nađeš neki bolji. Ne kažem da ovaj nije dobar, jer nisam još pročitao specifikacije.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
suvaja
Moderatori podforuma
Moderatori podforuma
suvaja


Muški Broj poruka : 1325
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 38
Lokacija : Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimePet Nov 27, 2009 6:16 pm

Hvala puno kolega! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Isidora92
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik



Ženski Broj poruka : 6
Datum upisa : 04.12.2009
Godina : 32
Lokacija : Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimePet Dec 04, 2009 1:15 am

Ja koristim Sony Ericsson C902 nije nesto jedino mu je kamera super... al posto sam ga dobila na poklon bolje ista nego nista:))
e jel zna neko kakav je ovaj novi model samsunga b3210 corby txt mnogo mi se svidja al ne znam da li je neko sr..
Hvala Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimePet Dec 04, 2009 4:39 pm

Pre svega, mislim da je Sony Ericsson C902 sasvim solidan telefon. I po pitanju kamere (veliki + je i to što ima i pomoćnu kameru za video pozive) i po pitanju funkcionalnosti, ako ga poredimo sa Corby-jem. S druge strane, Corby nema nekih velikih prednosti u odnosu na SE C902, osim qwerty tastature. Ako ti telefon treba najviše za npr. muziku, onda je C902 daleko bolji, jer svi telefoni kompanije SE su uglavnom bolji od ostalih po pitanju kvaliteta reprodukcije zvuka. Ako ti telefon treba za dopisivanje, onda je Corby idealan za to (prema odnosu cena-kvalitet). I na kraju, ako ti treba za posao, za e-mail, planiranje, obradu podataka, onda preporučujem PDA uređaj. Imaju qwerty tastaturu, symbian operativni sistem (za razliku od Corby-ja koji ima fabrički) koji je daleko brži i funkcionalniji od fabričkog. Uglavnom većina PDA uređaja poseduje programe za obradu teksta, tabela i prezentacijaja i imaju odlične organizer-e. I na kraju da se vratim odgovoru na glavno pitanje. Corby kao Corby ima dobre karakteristike, s obzirom na to da košta svega 140e. Kada bih birao između C902 i Corby-ja, definitivno bih se odlučio za C902. Ako ipak odlučiš da kupiš Corby, onda ti predlažem da sačekaš par meseci. Pre svega zato što je to nov model na tržištu i treba da prođe vreme dok ljudi uoče sve njegove mane i vrline. Takođe, cena će mu vremenom opadati.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
Isidora92
Volonter pocetnik
Volonter pocetnik



Ženski Broj poruka : 6
Datum upisa : 04.12.2009
Godina : 32
Lokacija : Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimeNed Dec 06, 2009 7:19 pm

Ekstraaaa hvala na opsirnom odgovoru ssacekacu neko vreme Smile)) Taman cu da skupim jos para pa cu da vidim i neki skuplji model hvala ti jos jednom Smile)) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina-rina
Super Volonter
Super Volonter
katarina-rina


Ženski Broj poruka : 813
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : negde u svemiru..srcem u beogradu

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimeČet Dec 17, 2009 1:06 am

trenutno imam Sony Ericsson W850
palniram da kupim Sony Ericsson Aino..
Nazad na vrh Ići dole
Milan Roncevic
Moderator
Moderator
Milan Roncevic


Muški Broj poruka : 716
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 33
Lokacija : Novi Beograd

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimeČet Dec 17, 2009 1:38 am

Pozz. Pogledao sam specifikacije SE Aino i iskreno mislim da je to bacanje para. Jedino što bih mogao da pohvalim kod njega jesu broj boja na ekranu (16.777.216 boja ili 24bit), veliki ekran delimično osetljiv na dodir i dizajn telefona. Dosta mu zameram to što nema pomoćnu kameru iako ima podršku za 3G mrežu koja bi sa pomoćnom kamerom omogućila video poziv i podršku za GPS koji danas ima dosta telefona. Za pohvalu je i to što se uz njega dobija memorijska kartica od 8 GB (ali opet to zavisi od prodavnice do prodavnice; neki će dati 2 GB, neki 4 GB, a retko ko 8 GB). Umesto njega, preporučio bih ti da pogledaš Sony Ericsson C905i. Ima manje boja na ekranu (količina boja nije od presudnog značaja pri izboru telefona), kameru od 8 MP kao i Aino, pomoćnu kameru za 3G, ima veću internu memoriju i uz njega ide i kartica od 2 GB. Takođe ima i GPS. Telefon je slider kao i Aino ali nema ekran osetljiv na dodir. Dizajn je takođe dobar. Cena je oko 100e manja nego Aino. Sve u svemu, izbor je na tebi. Preporučio bih da pogledaš i Nokia telefone sličnih karakteristika. Sve telefone (specifikacije, testove, slike iz ruke, cene, komentare ljudi,...) možeš da vidiš na sajtu www.mobilnisvet.com Nadam se da sam pomogao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milanroncevic
katarina-rina
Super Volonter
Super Volonter
katarina-rina


Ženski Broj poruka : 813
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : negde u svemiru..srcem u beogradu

mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitimePet Dec 18, 2009 10:25 pm

hvala...jesi..citala sam ja dosta o njemu..i jos uvek razmisljam.. mozda C905i.. ali nokiu nikako.. hvala u svakom slucaj... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





mobilni telefon Empty
PočaljiNaslov: Re: mobilni telefon   mobilni telefon I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
mobilni telefon
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mobilni Svet
» koliki vam je...racun za telefon :P

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Volonteri Srbije :: Svet oko nas :: Tehnologija :: Mobilni svet-
Skoči na: